Sponsorlu Bağlantılar

Analog Makineyle En Güzel Fotoğraflar: Anıl Uzun

Analog Makineyle En Güzel Fotoğraflar: Anıl Uzun

Anıl Uzun profesyonel bir şekilde fotoğraf çekme sanatına kendini adamış, bağdaşmış ve bütünleşmiş, bunu hayatının bir parçası haline getirmiş sanatçı denebilir kendisine. Kendi ismiyle kurduğu bir sitesi var. Bir nevi blog da denebilir. Sitede fotoğrafla ve fotoğraf çekmekle ilgili her detaydan ve incelikten bahsedilmiş.

Anıl Uzun Nasıl Kendini Analog Fotoğrafçılığın İçinde Buldu?

Dijital imkanların olmadığı bir dönemde yaşayan anıl uzun fotoğraf çekme isteği ile birlikte kendini analog makinenin kucağında buluvermiş, zamanla şartlar değişip imkanlar çoğalsa da analog fotoğrafçılığın diğerlerinden ayrı, doruklarda hissettiren bir gerçeklik olduğunu belirtiyor.

Sitesinde Nelere Yer Vermiş?

  • Kendisi de tam olarak büyümeyen bir sanatçı olduğunu ve işe yeni başlayanların çoğu terimden haberdar olmadığını bilmediği için sitede fotoğrafçılık terimlerinden bahsediliyor.
  • Analog fotoğraf çekme deneyimi yaşamak isteyen kişilerin nasıl bir makine almaları gerektiğinden bahsediyor anıl uzun.
  • Analog fotoğrafçılık nedir ve analog fotoğrafçılığa nasıl başlanmalıdır sorularına da Analog Fotoğrafçılığa Giriş kısmı altında bilgi veriyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı