Sponsorlu Bağlantılar

Aşkı Arayanların Çözümü: Aşık Etme Duası

Aşkı Arayanların Çözümü: Aşık Etme Duası

Seven ve sevilen arasındaki bağı güçlendirmek için yapılan aşık etme duası aslında kalben ibadet etme biçimlerinden biridir.

Aşık Etme Duasının Faydaları

Aşık etme duası, bir diğer adıyla bağlama duası seven ve sevilen arasındaki bağlılığı artırdığı kadar ilişkileri kötüye giden çiftlerin birlikteliklerinin iyileşmesine de fayda sağlar.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yöntemini bilen bir hocanın yapması gereken bir duadır. Aynı zamanda duanın tutması için onu yapan hocanın ve yaptıran kişinin de kalpleri ve niyetleri temiz olmalıdır.

Aşık Etme Duaları Nelerdir?

Pek çok aşk duası olduğu gibi bu dualardan en tesirlileri Kevser sureleri ve Ayetel Kürsi’dir. Duanın gerçekleşmesi için bu duaların Arapça şekilde okunması ve mealinin doğru anlaşılması önem arz eder.

Aşık Etme Duasının Tesirleri

Eğer bağlama büyüsü iyi niyetle, kalben inanarak yapılmış ve yaptırılmış ise bu duanın Allah katında kabul olması mümkün olabilir. Duası kabul olan kişi ise sevdiği ile arasındaki bağı kuvvetlendirerek huzurlu ve mutlu bir beraberlik yaşayabilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı