Sponsorlu Bağlantılar

Bağcılar Vaillant Servisi

Bağcılar Vaillant Servisi

Bağcılar vaillant servisi kombilerinizin periyodik bakımlarını yaparak kışa hazır hale gelmesini sağlıyor. Bağcılar vaillant servisi deneyimli ekipleri adresinizden cihazlarınızı teslim alarak servislerinde hassas bir bakım yapıyor. Kış aylarında soğuklarda kalmak istemeyenler şimdiden kombi bakımlarını yaparak sorunsuz bir kış geçirebilir.

Kombi Performansı Neden Düşer?

Kombi cihazları içerisinde bulunan kazanlarda bulunan suyu ısıtarak peteklere gönderir ve ortamın belirlenen sıcaklıkta kalması için bu döngüyü sürekli yapar. Suda bulunan kireç ve peteklerde oluşan (küf, pas sebebiyle) çamurumsu yapılar kazanlarda tabakalaşmaya ve sistemde tıkanmalara sebep olduğundan kombilerin çalışma performansını düşürmektedir. Kombinin ısıtma performansı düşerken enerji tüketimi aksine yükselmeye başlamaktadır. Bu sebep kombilerin periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı