Sponsorlu Bağlantılar

Bayrak Fiyatları

Bayrak Fiyatları

Bayrak ülkelerin sembolü olarak kullanılmanın yanında özel amaçlar için de tercih edilen bir tanıtım aracıdır. Bayrak fiyatları ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Türk Bayrağı fiyatları ise kanunla belirlenen standartlara uygun ölçülerde yapılacak ebatlara göre belirlenmektedir. Bayraklar genel olarak ulusal bayraklar ve özel bayraklar şeklinde ikiye ayrılmaktadır. Ulusal bayraklar belirli standartlara uygun şekilde üretilip asılması gerekmektedir.

Bayrak Çeşitleri

Bayraklar makam bayrağı, rol lup banner, flama, müsabaka bayrakları, göndere çekilen, sopalı bayraklar gibi çeşitleri ayrılmaktadır. Makam bayrağı fiyatları masaüstü veya sopalı olmasına göre değişmektedir. Açık ve kapı alanlarda kullanılan roll up banner fiyatları belirlenirken ebatları ve asma aparatlarına göre fiyatlar belirlenmektedir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı