Sponsorlu Bağlantılar

CE Belgesi ve Danışmanlık Çözümleri

CE Belgesi ve Danışmanlık Çözümleri

Şirketler ürün ve hizmetleriyle dünyada söz sahibi olabilmek için bazı yükümlükleri yerine getirmek zorundadırlar. Şirketler için belgelendirme firmaları bu noktada destek sağlıyorlar. Şirketler, gerekli olan belgeleri ve danışmanlık hizmetini belgelendirme firmalarından alıyorlar. Firma, bu alanda çözümler sunuyor.

Belgelendirme Hizmetleri

Firma, uluslararası rekabet için gerekli olan belgeleri sağlamaktadır;

  • ISO belgesi
  • Hizmet ve Yeterlilik Belgesi
  • CE Belgesi

Bunların yanı sıra marka ve patent tescili işlemleri de firma tarafından yapılıyor. Şirketler, ihtiyaçları olan belgeleri firmanın uzmanlığı ile temin edebiliyorlar.

CE Belgesi Hizmeti

Makinelerde, oyuncaklarda, tıbbi cihazlarda, asansörlerde, kablo ile çalışan araçlarda ve daha pek çok cihaz için Ce belgesi gereklidir. Bu belge, Conformite European kelimelerinin baş harflerinden türemiş bir terimdir. Elektronik aletlerde CE belgesinin varlığı, insan sağlığı açısından çok büyük önem arz etmektedir. Bu belgeye sahip olan şirketler, ürünlerinin Avrupa Normlarına uygun olduğunu ispatlamış olmaktadır. Avrupa Normlarına uygun ürünler, tüketicinin daha fazla tercih ettiği ürünlerdir. Firma, başka belgelerin yanı sıra, CE belgesi için de çözümün adresi durumundadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı