Sponsorlu Bağlantılar

Consulix Dijital Ajansı Olarak Biz Kimiz!

Consulix Dijital Ajansı Olarak Biz Kimiz!

Yeni bir ürününüzün, hizmetinizin, markanızın tanıtımını yapmak için ihtiyacınız olan etkenlerden biri dijital pazarlama olduğunu söyleyebiliriz.

Herhangi bir girişimin hedef kitleye duyurulmasının yolu sadece yaratıcı iletişimden geçiyor. Hedef kitleyle daima iletişim halinde olmak adına Consulix Dijital ajansımızdan yardım alabilirsiniz. Hedef kitleyle sağlıklı bağlantılar kurmanın yollarından biri günümüzde ajanslar diyebiliriz. Ajanslar özellikle; stratejik pazarlama ile dijital tasarım süreçlerinde iletişim araçlarıyla işletmenin müşteri kazanması adına büyük işler yapıyorlar. Gelecek odaklı yaklaşım modellerinin ele alındığı rekabetçi dijital çözümler işletmenize yaratıcılık anlamında önemli katkılar sağlıyor. İş dünyasındaki operasyonların ne olduğuna bakılmaksızın modern zaman değişimlerine de çok güzel ajansların ayak uydurduğunu söyleyebiliriz.

Consulix’in Geçmişi ve Günümüzdeki Hedefleri

2015 yılında “Beyin Fırınları” olarak adlandırılan bir çalışmayla Consulix Ajansı dikkat çekmiştir. Eşsiz deneyimlerle farklı farklı ajanslarda bu dönemde önemli tecrübeler edinilmiştir. Diğer ajansların çalışmalarını göz önünde tutarak onlardan nasıl farklı ve daha iyi olabiliriz düşüncesine girdi. Bu kapsamda 2016 yılında ajansın kuruluşu gerçekleşti. Yaratıcı çalışmalar gerçekleştirmeyi hedefleyen ajans, 4 sene önemli bir başarı elde etti. 4 süper uber müşteri kitlesine 1. Senesinde ulaşarak adından söz ettirmeye başladı. Kampanya yönetimi konusunda özellikle önemli çalışmalara imza attığı söylenebilir.

2018 yılındaysa Consulix’in ismi yurt dışında duyulmaya başladı. Yaratıcılığın ön plana çıktığı yapılandırıldığı dijital projelerle birçok işletmenin yükselmesini de sağladı. Takvimler 2020’i gösterdiğindeyse; ajans istikrarı yakaladı. Dijitalleşmenin ve mükemmelliğin ön plana çıktığı projelerin sonrasında ajansımız tam olarak iddialı oluşunu ortaya koydu. İşletmenizin sosyal medya platformlarında etkileşimini daha çok artırdı. Marka olabilmek için gereken tüm kriterleri sizlere sunuyor. 2021 yılınaysa önemli referanslar kazanarak sektöre adını altın harflerle ajansımız yazdırdı.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı