Gündem

CS:GO HİLE SATIN ALMA

CS:GO hilesi kullanmak için iki seçeneğiniz var. Birincisi ücretsiz CS:GO hile kodlarından birini kullanabilirsiniz. Ama ban yeme riskini göze almalısınız ya da bu riskin en aza indirgendiği ücretli hile paketlerinden satın almalısınız.

Birçok online oyun hile kullanan oyuncuları sebebiyle, hile kullanmayan oyuncularına veda ediyor. Çünkü oyun esnasında hile kullanımı hem kullanan kişinin oyundan aldığı zevki düşürüyor hem de diğer oyuncuların motivasyonları ve eğlencesi düşüyor. Bu sebeple birazdan söyleyeceğim CS GO hile satın alabileceğiniz yapımların özelliklerini inceleyiniz. Hileleri arkadaşlarınızla oynarken kullanmanız hem sizin için hem de diğer oyuncular için daha iyi olabilir.

CS:GO HİLE SATAN PLATFORMLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

  • Bu platformlar alacağınız hileler sizi ele vermemek adına düzenlenmiştir. %100 oranında VAC ban koruması ve Overwatch koruması ile eşsiz bir deneyim sağlamayı vaat ediyor. Bununla da kalmıyor ve çoğu platform müşterilerine 70’in üzerinde hile sunuyor.
  • Platformlar alacağınız hileler diğer hile yazılımlarına karşı olarak özgün bir kodlama sistemi ile yapıldığını vurguluyor. Ayrıca projelerin asıl hedefi, rekabetçi oyun modlarında daha rahat ve daha hızlı rütbe atlamaktır. Vac ban riskinin olmadığını da belirtiyorlar. Ayrıca sizlere Legit imkanı da sunuyor. Böylelikle sanki hile değilmiş gibi bir izlenim bırakmanız sağlanıyor.
  • Legit ve rage modlarıyla oyun içerisinde büyük bir avantajınız olacak. %100 Türkçe bir ara yüzü de sizlere sunuyor.
  • CSGO hile platformları hileleri sürekli geliştirilerek güncelleştirilir.
  • Platformlar genelde 1, 7, 15, 30, 60, 90 günlük, lisans sıfırlama ve ömür boyu olarak paketler halinde satım yapmaktadır.
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı