Gündem

DJ Alpaslan Duman: Son albümünle yakaladığım başarıdan çok mutluyum

DJ Alpaslan Duman: Son albümünle yakaladığım başarıdan çok mutluyum

Küçüklüğünden beri müziğe olan tutkusuyla bilinen DJ Alpaslan Duman son albümü ‘’Özgür Uçmalıyız’’ ile Deezer, Spotify ve iTunes gibi birçok müzik platformunda yerini aldığını ve listelerde ilk sırada olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. DJ Alpaslan Duman ‘’Son albümüm gerçekten inanılmaz bir çalışmanın ürünü ve yakaladığım başarı da çabalarımın karşıladığı aldığım için beni mutlu ediyor. Pandemi sürecini işim anlamında çok iyi değerlendirdim. Hem kendimi geliştirmek adına birçok çalışma yaparken, müzik sayesinde süreci psikolojik anlamda da sorun yaşamadım ve kendimi hiç yalnız hissetmedim. Yaptığım işi çok seviyorum ve müzik sayesinde insanlarla iletişim kurmaktan da çok hoşnutum.’’ İfadelerini kullandı.

DJ Alpaslan Duman; toplumsal anlamda iletişim kurmada müzik benim için etkili bir araç

İnsanlarla iletişim halinde olmanın her zaman keyif verdiğini ifade eden DJ Alpaslan Duman, https://www.instagram.com/alpaslan_duman hesabıyla ulaştığı 1,5 milyon takipçi sayısı sayesinde de doğru işler yaptığını fark ettiğini belirtti. DJ Alpaslan Duman ‘’Toplumsal anlamda iletişim kurmada müzik benim için etkili bir araç ve insanların müzikle duygularına dokunmaktan da ayrı heyecan duyuyorum. Yakaladığım başarı da zaten onlarla ne kadar sağlıklı ilişkiler kurduğumu gösteriyor. Daha çok güzel işler yaparak onları mutlu etmeye devam edeceğim. Özgür uçmalıyız diyerek verdiğim mesajında müzik listelerinde ilk sırada olmamdan dolayı iyi anlaşıldığını düşünüyorum. Daha nice güzel çalışmalarda buluşmak dileğiyle…’’ sözleriyle duygularını ifade etti.

DJ Alpaslan Duman Albüm Linkleri

  • https://open.spotify.com/album/2vsiCrOspnpW3oRNa6EWab
  • https://music.apple.com/us/artist/dj-alpaslan-duman/1539326359
  • https://www.deezer.com/en/artist/112746882
  • https://tidal.com/browse/artist/22091711
  • https://www.amazon.co.uk/We-Have-Yo-Fly-Free/dp/B08NJKP6W9
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı