Sponsorlu Bağlantılar

E-Sigara ile Tütünden Kurtulmak

E-Sigara ile Tütünden Kurtulmak

Elektronik sigara, tütün ürünleri yerine likit ile kullanımı yapılarak bireyin nikotin ihtiyacını karşılayarak yalnızca gliserin ve gıda aroması ile nikotin tokluğu hedefleyen teknolojik bir gelişme olarak gündemde yerini alıyor. Elektronik sigara likit fiyatları tütün ve mamullerine göre maliyet açısından yarı yarıya fark yaratıyor. Juul elektronik sigara kendinden çipli mekanikleri sayesinde herhangi bir patlama veya kısa devreye maruz kalmadan sağlıklı bir kullanım sağlıyor.

E-Sigara ile Sigarayı Bırakmak Mümkün mü?

E-sigara tütün ürünlerine göre %90 oranında daha masum olarak biliniyor. Kullanılacak olan 35 mg/ml veya 50 mg/ml dozlarında olan likitleri juul mango pod cihazlar ile tüketildiğinde kullanıcıların çoğunluğu tütün ürünlerinden uzaklaştığı görülüyor. Elektronik sigara İstanbul şehrinde oldukça popüler olan juul cihazlar, tütün ürünlerinden uzaklaşmak ve kullanıcılarına satışa çıkıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı