Sponsorlu Bağlantılar

ECO Label sertifikası

ECO Label sertifikası

Gelişmiş ülkeler içerisinde yaşayan bireyler temiz çevre ve sağlık konularında her geçen gün daha fazla duyarlı davranıyorlar ve tüketim tercihleri de bu yönde ilerliyor. İnsanların zararlı kimyasallar karşısında geliştirdiği bu duruş üretim çalışmalarında da yenilikçi bir anlayış ihtiyacını doğurdu. Çevreci ve aynı zamanda ekolojik ürünlerin tanımlanması amacıyla ortaya çıkan eco label sertifikası hizmeti, tüketicilerin son derece güvenilir bulduğu bir akreditasyon hizmetidir.

ECO Label Etiketi Değer Katıyor

Üretim aşamalarında çevresel etkilerin gözetilmesi ve tehlikeli kimyasal maddelerin azaltılmasına odaklanan eco label sorumluluk sahibi firmalara sağladığı belgelendirme hizmetiyle üretici firmaların çevreye yönelik çalışmalarını kanıtlamalarına olanak tanıyor. Eco etiket sayesinde üreticiler ürünlerini eco label güvencesiyle sunuyor.

Eco Label Belgelendirme

ECO label belgelendirme hizmetini kullanan firmalar, ürünlerinin yaşam döngüsüne zarar vermeyecek şekilde kapsayıcı kurallar ve koşullara uyarak eco label belgelendirme hizmetini ediniyorlar. Denetim öncesi başvuru ve sözleşme yapan firmalar, eco label kriterlerine uyum sağladıkları taktirde sertifikasyon işlemi geçekleştiriyor. Firmaların ekolojik anlayışına değer katan eco label ile üretici kurumlar değerleniyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı