Sponsorlu Bağlantılar

Egepol Hastanesi

Egepol Hastanesi

Kanser tedavisi süreci strese, tükenmişliğe veya çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizi ve duygusal yaşamınızı etkileyebilir. Bu sorunları kontrol etmenize yardımcı olabilecek çeşitli programlar ve yöntemler vardır. Devam etmek istediğiniz herhangi bir gevşeme programını doktorunuzla paylaşarak ve sizin için bir sorun olup olmadığını öğrenerek bu yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Bu tür uygulamalara örnek olarak masaj terapisi, biofeedback, fiziksel veya solunum egzersizi, yoga verilebilir. Ayrıca aile, yakın arkadaşlar ve hasta grupları ile paylaşım da çok önemlidir.

İzmir Kemoterapi Merkezleri

Çevrenizdeki birçok kişi tarafından size çeşitli tıbbi olmayan tedavi yöntemleri önerilecektir. Tüm bu önerilen yöntemlerin bilimsel temellerini doktorunuzdan öğrenmeden kullanmamanızı öneririz. Çünkü kullandığınız yöntemler, çok masum olduğunu varsayarak, mevcut tedavinizin etkinliğini azaltabilir veya organlarınızın fonksiyonlarını değiştirebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu