Sponsorlu Bağlantılar

El Kurutma Makinesi

Omega-ltd.com

Özel tasarımlı banyo ürünleri kategorisinde sitede aradığınız ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Masa üstü ayna ürünlerinde şık ve estetik güncel tasarımlar uygun seçeneklerle satışa sunuluyor. Havlu sepeti ürün seçenekleri de oldukça kaliteli özelliklere sahip. Kassel marka ürünlerin satışa sunulduğu site birinci sınıf ürün seçenekleri katalogta yer alıyor. El kurutma makinesi modelleri de listede yer alıyor.

Kaliteli Ve Kullanışlı Ürünler

Lüks ve konforlu özellikleriyle banyo aksesuarlarında profesyonel tasarım ürünlerini satışa sunan firma İtalyan Gedy, Windisch, Ispanyol Sonıa ve Banomega gibi markalara ev sahipliği yapıyor. Ophardt, Vola, Bobrick ve Dyson gibi markalar da sitede satılıyor. Tuvalet fırçası, traş-makyaj aynası (Omax), saç kurutma makinesi (JVD), çöp kutusu (Brabantia), poşet verici ve mendil (Pack90) gibi ürün seçenekleri sitede yer alıyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı