Sponsorlu Bağlantılar

Elektrikli Ekipmanlar

Elektrikli Ekipmanlar

İşletmelerin, faaliyetleri sırasında, tüm işleyişlerinin kontrollü olması istenmektedir. Verilen hizmetler ile işletmelerin kalite ve verimliliklerini artırırken, dış ticareti sorunsuz yapmaları konusunda destek veriyorlar. Denetim işletmelerin çalışmalar sırasındaki etkinliklerinin değerlendirilmesini ve hedefe yönelik çalışmalar yapılmasını sağlamaktadır. Verilen her hizmet, işletme yönetim sistemlerinin ve işletme varlıklarının hatasız yönetilebilmesini amaçlıyor.

Ekipman Muayeneleri

Bağımsız ve tarafsız bir firma olarak, muayene işlemlerini, işletmede kullanılan tüm ekipman türleri için yapıyorlar. Elektrik ekipmanları üzerinde, topraklama testi, yüksek gerilim testi, kaçak akım testi, kablo gerilim testi gibi iş güvenliği açısında önemli olan sistem muayenelerini, uzman deneyimleri ile yapıyorlar. Elektrik ekipmanları ile ilgili yaptıkları çalışmalarla ilgili tüm detaylar, kategori bölümünde yer alıyor.

Sistem Belgelendirme

Sistem belgelendirmeleri ile işletmelerin kalite yönetim ve verimlilik artırıcı sistemlerine odaklanılmasını sağlıyorlar. Belgelendirme ihtiyacını duyan işletmeler, ISO belgesine sahip olarak tüm işlemlerine başlamayı düşünmektedir. Sistemlerin geliştirilebilmesi için gerekli analiz, test ve ölçümleri yaparak, standartlara uyumlu hale gelmeyi kolaylaştırıyorlar. Web sitelerinde gösterilen hizmetlerin tamamını tarafsız olarak sunuyorlar.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı