Sponsorlu Bağlantılar

En Başarılı Estetik Kliniği

En Başarılı Estetik Kliniği

2015 senesinde kurulmuş olan merkezimiz ‘Estetik ve Ötesi’ sloganıyla sizler ile birlikte yola çıkmış, vatandaşlarımıza sağlık ve güzellik noktasında en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Günümüzde estetik işlemlerinin önemi giderek anlaşılmaya başlamıştır. Siz değerli vatandaşlarımız için teknolojiyi ve gelişmeleri düzenli olarak takip etmekte seçtiğimiz  dünya üzerinde kullanılmakta olan son teknoloji cihazlar ve alanında profesyonel kadromuz ile sağlıklı neticeler almak için canla başla çalışmaktayız Estetik Kliniği ile ilgili istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Uygulanan İşlemler

Merkezimizde sizler için plastik cerrahi  burun estetiği ve meme estetiği işlemleri kliniğimizde yapılmaktadır. Operasyon ve iyileşme noktasında sizlerin takibini ve sağlığını son derece önemseyen çalışanlarımız ile daha mutlu, daha sağlıklı günler için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı