Sponsorlu Bağlantılar

En Gerçekçi Online Falcılar

Online Falcılar

Fal birçok insanın vazgeçilmez bir tutkusudur. Kahve içtikten sonra fincanı kapatıp hemen kahve falı baktırmak istersiniz. Çevrenizdeki insanlardan fal bakmayı bilen yoksa imdadınıza online siteler koşar. Bu sitelerde yer alan deneyimli falcılar ile sorularınızın cevabını hemen alabilirsiniz.

Fal Çeşitleri

Fallar oldukça çeşitlidir ve baktırmak istediğiniz konuya göre seçim yapabilirsiniz. Genel, kariyer ve aşk odaklı konular için tarot falı tercih edilebilir. İlişki konusunda detaylı sorularınız varsa bunun için katina falı seçmelisiniz. Meleklerden tavsiye almak istiyorsanız melek kartı seçmek istediğinizi de belirtebilirsiniz. Meleklerin tavsiyesini de öğrenirsiniz. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz ve detaylı yorum alırsınız. Fakat fal baktırdıktan sonra en az iki hafta beklemelisiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı