Sponsorlu Bağlantılar

En Yeni Film ve Diziler

En Yeni Film ve Diziler

Yüksek yayın kalitesi ve profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eden site, güncel arşivi sayesinde en yeni filmleri ve dizileri izleyicileri ile bir araya getiriyor. Film türlerine göre ayırım yapılan sitede, aradığınız filmi bu kategoriler içinden seçebiliyor ya da site içi arama motoru üzerinden isim, oyuncu adı, yapım yılı gibi kriterler ile bulabiliyorsunuz.

Yabancı ve Türk yapımı yüzlerce film ve diziyi takipçilerinin beğenisine sunan site, ayrıca yeni eklenenler, çok seyredilenler, yüksek puanlılar gibi başlıklar ile kullanıcılarına en güzel filmleri bularak kolay şekilde izleme imkanı veriyor.

Kolay Kullanım

Oldukça kolay kullanılabilir bir ara yüz üzerinden izleyicileri ile buluşan site, HD kalite imkanı, mobil cihazlardan erişim, vizyon filmlere ulaşım gibi avantajları da kullanıcılarına eksiksiz şekilde sağlıyor.

Altyazı ve dublaj noktasında da farkını açıkça gösteren site, film fragmanları ve tanıtımları ile de izleyicilerin seçim yapmasını kolaylaştırıyor. Değişik türlerde film arşivi ve sürekli güncellenen listeleri ile site, film koliklerin de başvuru adresi oluyor.

Kaynak: https://www.izlekolik.com

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı