Gündem

Flame Ne Demek

Hakaret boyutuna ulaşan iletişim biçimi kullanmak oyunlarda cezaya tabidir.

Eğer flame’ maruz kalmak istemiyorsanız, nasıl tepki verdiğinize dikkat etmeniz gerekir. Bilmeniz gereken bir detay flame atan kişi ile iletişim kurmanın çözüm olmayacağıdır.

Dolayısıyla onu susturmak için yazısını sessize almanız önerilir. Böylece yazdıkları da ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece daha keyifli bir şekilde oyuna devam edilebilir. Peki, Flame ne demek?

Flame ne demek ? İngilizce bir kelime olan flame, kelime anlamı olarak alev demektir. Ancak oyunlarda kullanımı tamamen farklıdır. Bir eylem olup bir oyuncunun, diğer oyuncularının moralini bozmasını gösterir.

Neden Flame Atılır?

Flame neden atılır? Genellikle flame kişinin oyunda yanlış yapması, hatalar gerçekleştirmesi üzerine atılır. Ancak sadece bununla da sınırlı değildir. Doğru ve güzel oynayan bir oyuncu da farklı sebeplerden dolayı buna maruz kalabilir.

Bu nedenle oyunda hata yapmışsanız daha doğru oynamaya başlamanız önerilir. Bu tarz bir hareket yapmamışsanız, kötü yorumlarda da bulunmamışsanız ilgili oyuncu sessize alınabilir. Böylece daha güzel ve rahat bir şekilde oyun oynamanız da mümkün hale gelir.

Eleştirmek Flame Mi?

Eleştiri ve flame birbirinden tamamen farklıdır. Bunun için durumu saygılı bir şekilde belirtmeniz, onu kırmamanız gerekir. Aksi durumda flame sınıfına girer.

Ancak eleştirmeden önce karşı tarafın flamer olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Zira bu daha fazla eleştiri ve flame olarak size dönüş yapar.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu