Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçılığı Öğrenmenin Kolay Adresi

Fotoğrafçılığı Öğrenmenin Kolay Adresi

Analog fotoğrafçılık hakkında bilgi edinmek ve konu hakkında tecrübe sahibi olan bir kişiden yararlanmak isteyenlerin tercih ettiği bu blog, ziyaretçilerine oldukça geniş ve zengin içerikli metinler sunuyor. Birçok farklı konunun işlendiği blog üzerinde, en başta analog fotoğraf çekimi ve teknikleri, daha sonrasında ise analog makineler hakkında içerikler işleniyor.

Bunlarla beraber dijital fotoğrafçılığın ve edit (düzenleme) tekniklerinin de paylaşıldığı blogta, parayla satın alınamayacak kadar değerli ipuçları da okura sunuluyor. Bunların tamamı ise, profesyonel bir şekilde fotoğrafçılık yapan ve konu hakkında 30 yıllık bir tecrübeye sahip olan Anıl Uzun tarafından sağlanıyor.

Kendinize Değer Katın

Fotoğrafçılık konusunda kendinize yeni bir şeyler katabileceğiniz ve özellikle de analog fotoğrafçılık hakkında bilgiler edinebileceğiniz bu adres, size tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor.

Birçok farklı konu ve konular ile ilgili ipuçlarının sunulduğu sitede, sizler için özel olarak hazırlanmış çeşitli rehberler de yer alıyor. Siz de hemen siteyi ziyaret ederek bu rehberlere ve içeriklere ulaşabilir, kendinize fotoğrafçılık hakkında yeni bir şeyler katabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı