Gündem

Gani Yalçın: Anavatan Partisi’nin Yeni Kaptanı Kocaeli’ye Yelken Açıyor!

Anavatan Partisi’nin Kocaeli İl Başkanlığı koltuğuna oturan Gani Yalçın, siyasete farklı bir soluk getiriyor. Kocaeli’nin 12 ilçesinde ilçe ve mahalli teşkilatlarının kuruluşunu başlatan Yalçın, şehre ve ülkeye “1983 ruhuyla, yeniden” diyor.

1981 Kırıkkale Keskin doğumlu ve 4 çocuk babası olan Yalçın, siyasetteki çıkışını çocukluğundan beri iç içe olduğu dünyada yapıyor. Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret bölümü mezunu olan Yalçın, aynı zamanda Amerika’da Yapay Zeka ve Veri Mühendisliği alanında yüksek lisans ve doktora çalışmalarına devam ediyor.

Gani Yalçın’ın atanmasıyla ilgili konuşan Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, “Kocaeli, hak ettiği liderle buluşuyor. Yalçın, 1983 ruhunu taşıyan enerjisi ve vizyonuyla şehre yeni bir soluk getirecek” dedi.

Yalçın ise yeni görevine başlarken, “Anavatan Partisi Kocaeli’de hak ettiği yere gelecek. Bu enerjiyle, Kocaeli’nin yelkenlerini yeni ufuklara açacağız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Gani Yalçın’ın siyasetteki bu yeni dönemi, sadece Kocaeli’nin değil, tüm Türkiye’nin dikkatini çekiyor. Yalçın, siyasi arenada fark yaratma hedefiyle yola çıkıyor ve Kocaeli bölgesinde gençlere yatırım yapıyor.

Kocaeli, Gani Yalçın’ın liderliğinde “1983 ruhuyla” yepyeni bir döneme adım atıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu