Sponsorlu Bağlantılar

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü, sevdiklerini yeniden elde etmeyi amaçlayan ve onların yokluğuna artık dayanamayan kişiler tarafından yapımına başvurulan bir büyü türüdür. Etkileri son derece kısa sürede ortaya çıkabilen ve uzun müddet sürebilen bu uygulama, en çok tercih edilen büyü türleri arasında gösterilmektedir.

Geri Getirme Büyüsünün Yapımı

Bu büyü pek çok işlemi beraberinde getirmekle beraber geri getirilmek istenen kişiye ait eşyaların kullanılması ile etkileri arttırılabilir. Ayrıca belirlenmiş saatler içerisinde okunacak dualar ile desteklenmektedir. İşlemin olumlu sonuçlanacağına dair düşünceler beslemek ve sabretmek de en önemli noktalar arasında gösterilmektedir.

Geri Getirme Büyüsünün Ne Gibi Etkileri Bulunur?

Büyünün yapımına başlanması ile birlikte büyüyü yaptıran kişinin çekim enerjisinde önemli bir artış yaşanır. Belli saatlere göre okunacak duaların yardımı ile de büyü yapılacak kişinin etkilenme süreci başlar. İlk aşamada sizle ilgili hatıraları canlanmaya başlayacak ve sizin de içerisinde bulunduğunuz rüyaları görmeye başlayacaktır. Bu esnada sizin de onu rüyalarınızda görmeniz olasıdır. Bundan sonraki süreçte ise sesinizi sık sık duymaya başlayacak ve kalabalık arasında sizin karşıdan geldiğinizi veya önünde yürüdüğünüzü hissedecektir. Bu aşamaların yaşanması sonrasında sizsiz yaşayamayacağına dair dayanması güç hislere sahip olacak ve en nihayetinde size geri dönüşü gerçekleşecektir.

Geri Getirme Büyüsünün Nasıl Belirtileri Vardır?

Geri Getirme Büyüsünün etkisi altına giren kişide birçok değişiklik meydana gelebilir. Bunlar o kişinin etrafındakiler tarafından kolaylıkla fark edilip ona söylense de o kişi bunu kabul etmez ve değişiklik yaşadığını reddeder. Bu nedenle geri getirilmesi istenen kişi tarafından fark edilmesi güç bir büyüdür ve bu nedenle sıkça tercih edilir.

Geri Getirme Büyüsü Bozulur Mu?

Uzmanlar tarafından da belirtildiği gibi bozulamayacak bir büyü yeryüzünde bulunmamaktadır. Yalnızca daha zor bozulabilecek büyüler vardır ve Geri Getirme Büyüsü de bu nedenle bozulabilir. Öncelikle belirtilerinin görülmesi gerekmektedir. Normal seyrinde süren arkadaşlık ilişkilerinde veya evlilik, sevgilik gibi ilişkilerde yaşanan ani ve sebepsiz değişimler, bu büyünün yapıldığına dair en önemli işaretlerdendir. Böyle bir durumun yaşanması durumunda işin ehli ve tecrübe sahibi bir medyum yardımıyla büyünün tespiti ve varsa büyünün bozulma işlemine geçilebilir. Her büyüde olduğu gibi bu büyü de kişilerin kendileri tarafından bozulamaz ve bu yönde yapılan çalışmalar daha büyük zararlar oluşturabilir.

Geri Getirme Büyüsü ile beraber Papaz Büyüsü ve daha birçok büyü türü hakkında merak ettiklerinize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı