Sponsorlu Bağlantılar

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere Geri Getirme Büyüsü, giden eşi, sevgiliyi veya bir dostu geri getirmeyi amaçlayarak yapılan büyü olarak tanımlanır. Ancak gideni geri getirmek adına yapılacak olan çalışmalarda haklılığın ve mantıklı sebeplerin olması gerekir. Kişinin iradesine bir müdahalede bulunmamasından dolayı tam anlamıyla büyüleme olarak nitelendirilemez. Belirtmemiz gereken bir diğer konu ise bilinenin aksine medyumların büyü yapmadıklarıdır.

Etkileri Nelerdir?

Genellikle olumlu sonuçların alındığı Geri Getirme Büyülerinde, bu büyüyü yaptırmış kişilerin çekim kuvvetinin arttığı gözlemlenir. Belirlenen saatler içerisinde okunacak dualar yardımı ile geri gelmesini istediğiniz kişi üzerinde bir etki oluşturulur. Bu kişinin hafızasında sizin ile ilgili hatıraları canlanmaya başlar ve karşılıklı olarak birbirinizin rüyalarında yer almaya başlarsınız. Bu uygulamanın ikinci evresinde ise geri dönmesi istenen kişi, sizin sesinizi duymaya başlar ve kalabalıkta önünde gidiyormuşsunuz veya karşıdan geliyormuşsunuz gibi bir hisse kapılır. Zamanla dayanılamaz hale gelen bu durumların sonucunda ise size geri dönme ihtiyacını hissetmeye başlar.

Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüsü işlemi pek çok işlemi gerektiren bir çalışmadır. Bunun yanı sıra belirli saatlerde duaların okunması ile de desteklenir. Sabır gerektiren bir durumdur ve olumlu sonuç alınabilmesi için uygulamaların doğru olmasının yanı sıra bu sabra da sahip olunması gerekmektedir ve olumlu sonuç alınacağına güçlü bir şekilde inanılmalıdır.

Belirtileri Nelerdir?

Geri Getirme Büyüsü ’nün belirtileri dışarıdan bakıldığında kolayca anlaşılabilir olsa da büyü yapılan kişi bunu fark etmez. Bu sebepten dolayı anlaşılması kolay değildir. En önemli belirtisi, büyü yapılan kişideki yoğun aşk hissi ve buna bağlı olarak kısa sürede oluşacak geri dönme isteğidir. Bunun yanı sıra büyüye maruz kalan kişide nedensiz baş ağrıları ortaya çıkabilir ve geçmişteki ayrılığın nedenlerini unuttuğuna dair bazı davranışları olabilir. Ayrıca fazlaca rüya görerek, korku ile uykudan uyanma gibi durumlar da yaşanabilir. Bu büyü yaptıran kişinin niyetinin kötülüğüne göre, belirtilerin şiddetinde de artış görülebilir.

Nasıl Bozulur?

Bazı ilişkilerde veya dostluklarda nedensiz yere soğukluklar ortaya çıkabilir. Her şey normal giderken bir anda böyle bir durumun yaşanması halinde büyü yapılmış olması ihtimali düşünülebilir. Böyle bir büyünün tespit edilmesi ve varsa büyü bozma işleminin gerçekleştirilmesi için işinin ehli ve bilgi birikimi üst seviyede bir medyumun yardımını almanız gerekmektedir.

Geri Getirme Büyüsü’ nün yanı sıra Papaz Büyüsü gibi diğer büyü türleri hakkında merak ettiklerinize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı