Sponsorlu Bağlantılar

Gezi Rehberi

Gezi Rehberi

Türkiye’de gezilecek yer ve mekanlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için kaliteli içeriklerin bulunduğu site içerisinde kategoriler yer alıyor. Hafta sonu ve tatil için planlar yapmaya hazırlananlara da rehber niteliğinde olan sitede içerikler ücretsiz sunuluyor. Siz de gezilecek yerler ve mekan konusunda bilgi sahibi olmak için siteyi ziyaret edin.

Kategoriler

Site içerisinde Türkiye ve diğer ülkeler kategorisinde farklı içerikler okuyuculara sunuluyor. 81 ildeki mekanların ve gezilecek yerlerin kullanıcılara kategoriler şeklinde sunumunun yapıldığı sitede görseller de bulunuyor. Siz de rehber ve gezilecek yer hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilir, kaliteli içerik ve yazılardan faydalanabilirsiniz.

Rehber

Site, hafta sonu ve tatil amaçlı plan yapmak isteyenler için gezi rehberi niteliğinde kullanıcılara hizmet veriyor. Sitede dil okullarından erasmusa, hafta sonu rotalarından pasaport ve vizeye kadar birçok alt başlık bulunuyor. Ayrıntılı ve görsel anlatım bulunan rehber kategorisinde tavsiye nitelikli içerikler de bulunuyor. Siz de gezi rehberinize anında ulaşmak ve içerikleri hemen okumak için siteyi ziyaret edin.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı