Sponsorlu Bağlantılar

Google Maps Yorumlar

Google Maps Yorumlar

Google yorum satın al hizmeti ile işletmem haritanıza gelen yorum sayısını artırıyoruz. Haritanızda değerli yorumlar kazanarak yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Google incelemeleri alın 5 yıldız + olumlu yorumlar için hizmetimizi satın alın. Yapmanız gereken tek şey bize harita bağlantınızı, herhangi bir şifrenizi vs. göndermek. İşlemlerinizi istemeden gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemler tamamen organiktir ve Google işletme yorumları google maps yorum satın al botu olmadan gerçek kullanıcılar tarafından gönderilir. Sahte yorumları bu şekilde önlemiş oluyoruz. Google şirket incelemelerinin hile olarak tanımlanmaması için süreçlerimizi iyileştiriyoruz.

Müşterilerinizden google map yorumlarını istemek ve yazdırmak bir çözüm olabilir ancak zor bir işlemdir. Genel olarak, bu isteklerden Google yorumlarını kaldırma düşünceniz müşterileri rahatsız edebilir.

Geliştirdiğimiz Google yorum sistemi konum özelliği ile çalışmakta ve şirket yorumlarına yansıyarak ortalama puanı artırmaktadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu