Sponsorlu Bağlantılar

Hastalara Özel Beslenme Programları

Hastalara Özel Beslenme Programları

Hastalık çeşitleri, insanların beslenme alışkanlıklarında değişiklikler yapılmasına neden olmaktadır. Sağlıklı beslenme yapabilmek için özellikle hastalık durumlarında daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor. Online diyetisyen destekleri ile hastalara özel beslenme programları yapıyor ve hastalık etkilerinin kısa sürede ortadan kalkmasına yardımcı oluyorlar. Akıllı saat hastaların sağlıklı beslenmelerinde de büyük önem taşıyor ve bu ürünü online olarak sunuyorlar.

Birebir Hizmet

Hastalık durumlarında, kişinin doğru beslenebilmesi ve hastalığın etkisinden kurtulabilmesi için yaşam koçu hizmetleri ile sağlık geçmişi hakkında bilgi alıyorlar. Bu bilgilere göre özel program hazırlıyorlar. Kişisel antrenör-personel trainer hizmetleri ile kişilerin günlük yapacakları egzersizler ve antrenmanlarında, birebir hizmet kapsamında yapılmasını sağlıyorlar.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı