Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Metal ve plastik parçalar geri dönüşüm yani hurdacı sektöründe ücret karşılığı alınmaktadır. Alınan hurdalar ham madde haline getirilmektedir ve tekrar ekonomiye kazandırılmaktadır. Bu konuda işin ehli ekiple çözüm üreten firma, metal fiyatlarını yakından takip etmektedir.

 

Metal dünyasında en ucuz metal demir metalidir. Bol bulunan ve metal dünyasının bel kemiği olan demir hurdacılık sektöründe en çok alınan metaldir. Firmanın alım listesinde demir ilk sırada yer almaktadır. Hurda demir fiyatları Metal Borsası’nın demir fiyatlarına göre belirlenmektedir. Demirin ayrışması ve demir özelliğine sahip metallerin ayrı bir yerde olması gereklidir. Makinelerdeki metallerin ayrışmaması durumunda firma metal fiyatlarını uygulamamaktadır.

 

Hurda Bakır Tencere Fiyatları

 

Bakır metali ise metal dünyasının altını sayılır. Fiyatı yüksektir ve genellikle kablo ve bobinlerde bulunur. Doğada kolay işlenen bir metaldir. Yumuşak ve paslanmaz özelliklere sahip alüminyum metal dünyasında çok kullanılan değerli bir madendir. Firmanın alım listesinde ikinci el trafo, akü, krom ve kablo da yer alıyor.

 

 

Kurşun ve sarı gibi birçok metalin yanı sıra plastik alım işlemleri de firmanın listesinde yer alıyor. Her zaman için hurda alım işlemi yapan firma bu konuda güncel seçenekleri ön plana çıkarıyor. Kilo ile alım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kilo ile veya ton bazında satış yapmak isteyenler firmanın müşteri hizmetlerine bağlanması yeterlidir. Müşteri hizmetleri fazla alım işlemleri için adresinize ücretsiz servis aracını gönderiyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı