Sponsorlu Bağlantılar

İlker Zorlu Aranıyor mu?

İlker Zorlu

Ekonomi ve finans alanında yaptığı değerlendirme ve analizleri ile sosyal medyada dikkat çeken ve eleştirilerin odağında olan ilker zorlu dünyada en tanınan firmalarından olan ve Türkiye’de milli sermaye ile kurulan Expert Global firmasında finansal analiz konularında görev yapmak üzere görevlendirildi. Uluslar arası piyasada hakkında haberler çıkan Zorlu kripto para ve madencilik konusunda da danışmanlık hizmeti ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Hizmet Verdiği Alanlar

Endüstri Mühendisi olan Zorlu Kontrol, finansal analiz, hazine, yatırım bankacılığı, fonların korunması, ekonomik riskler, yatırım yönetimi, özel bankacılık ve sermaye alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor.

Kariyerine Expert Global çatısı altında devam edecek olan Zorlu gündeme ekonomi ve finansal alanında yer alan güncel haberler ile adından bahsettirdi.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu