Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’da Parayla Takipçi Alma

Instagram’da Parayla Takipçi Alma

Instagram başta olacak şekilde, sosyal medya alanlarından; satış, içerik paylaşımı, paylaşım ve reklam karşılığı para kazanılması imkanları yakalanabilir. Ancak Instagram tarafından verilen gelirlerin alınması ve tanıtım için iletişim kurulması için, bazen takipçi sayısının arttırılmasını sağlamak; ve satın alma yaparak beğeni ve takipçi bulundurmak gerekebilir. Takipçi kuruluşları, bu beklentiler doğrultusunda hizmet eviriyor.

Instagram’da Parayla Takipçi Alma Sakıncalı Mıdır?

Takipçi ve beğeni sayısı satın alanlar, sakıncalı bir işleme karışmış olup olmadıklarında endişe duyabiliyor. Ancak, takipçilerin diğer kullanıcılara görünmesinden başlayarak yapılan hiçbir işlemde zararlı veya sakıncalı bir durum bulunmuyor. Özellikle instagram beğeni satın al tek fotoğraf için denildiğinde, çok sayıda fotoğraf alındığında, sakınca olmadığı görülüyor. Ayrıca, daha önceden varlığını koruyan takipçilerin; sahte takipçi olduğunu düşünmeyecek şekilde, beğenilerin gerçek insanlar tarafından yapıldığı düşünülecek şekilde hizmet olanağı sağlanıyor. Takipçi alma ve beğeni almayla kalkınmak isteyen küçük çaplı hesaplar, tanıtım yapma görevlileri, satış danışanları; takipçilerin dikkatini çekmek için satın alma ile hesap geliştirme yapmalıdır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı