Gündem

İstanbul’da Büyük Filistin Mitingi

Mitinge, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı’ndaki partilerin genel başkanları da katıldı. Öğle saatlerinde itibaren binlerce İstanbullu alana doğru akın etti.

İsrail’in abluka altına aldığı Gazze’de yaşam mücadelesi veren Filistinlilere ilk günden beri destek veren Türkiye, bugün Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek ‘Büyük Filistin Mitingi’ ile bir kez daha dayanışma mesajı verdi.

PEK ÇOK ÜLKEDEN KATILIMCI OLACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı mitingde; dünyaca ünlü sanatçılar Yusuf İslam, Maher Zain ve Ömer Karaoğlu sahne aldı. Sanatçılar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, medya, sanat, spor, kültür ve iş dünyasından çok sayıda isim de meydanda yer aldı.

CUMHUR İTTİFAKI ALANDA

Ayrıca mitinge MHP lideri Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve DSP Genel Başkanı Önder Aksakal da katıldı.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu