Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Oto Kiralama

İzmir Oto Kiralama

Konak oto kiralama tüm İzmir içerisinde bulunmakta olan araç ihtiyaçlarınızı karşılamakta olan İzmir içerisindeki en iyi araç kiralama firmalarından birisini olarak sizlere hizmet vermektedir. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile en iyi şekilde hizmet sunulmaktadır. İzmir içerisinde araç lazım olduğu durumlarda sizlere en ideal araç temini yapılmaktadır. Aynı şekilde araç ihtiyacınız İzmir dışı içerisinde kullanılmak istenmesi durumunda firmamız sizlere uygun araç önerileri ile yardımcı olacaktır.

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?
Konak araç kiralama sizleri zor durumda bırakacak bir ön anlaşma kesinlikle yapmaz. Kurumsal olarak verilmekte olan hizmet ile birlikte gönül rahatlığı ile araçlarınızı kiralayabilirsiniz.
Konak rent a car sizlerin hassa olduğu şu noktalara dikkat etmektedir;

  • Araçların kaskolu olması
  • Her hangi bir boş senet imza olayının olmaması
  • Araç Bilgilerinin derhal emniyet birimlerine bildirilmesi

Hususlarına firmamızda son derece dikkat edilmektedir. Böylece sizler sorun yaşamanız durumunda bu konudan çok fazla etkilenmeden işlemleriniz yapılmış olacaktır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı