Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Eğitimin Tek Adresi

Kaliteli Eğitimin Tek Adresi

Dünyanın en iyi eğitim programları arasında yer alan red hat eğitimi programları ile firma, müşterilerin eğitim, materyal ve metotlarını geliştirmeye yardımcı olan kurumların başında geliyor. Firma, her sene bu eğitimlere ciddi yatırımlar yaparak, kaliteli ve düzgün eğitim veriyor.

Sektörde illegal şekilde satılan kitaplara ve illegal olarak açılan kurumlara dikkat etmek gerekir. Fiyatlarının ucuz olması sizlere cazip gelecektir fakat şu da unutulmamalıdır ki yetkisiz kurumlarda verilen laboratuvar çalışmaları hüsranla sonuçlanmaktadır. Bu sebeple sizde firmanın sağladığı teorik ve uygulamalı bütün imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Python Kursları

Firmanın size sağladığı bir diğer hizmet ise python programlama kursudur. Python eğitimi ile hem web üzerinden hem de masaüstü yazılımlarınızı geliştirebilmenizi sağlamaktadır. Eğitim süresince alınan 4 yazılım projesi ile tüm projelerinizi geliştirme imkanı sağlayacaksınız.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı