Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Meyve Fidanları Nereden Alınır?

Kaliteli Meyve Fidanları Nereden Alınır?

Fidan İstanbul tarafından geniş bir fidanlık içerisinde yetiştirilen sertifikalı meyve fidanı çeşitleri web sitesinde görüntülenebiliyor. Yüzlerce farklı meyve fidanı içinde her türde, her çeşitte ve her iklime uygun fidanlar bulunuyor.

Fidan İstanbul web sitesine üye olan müşteriler istedikleri fidan ya da fidanları siteden satın alabiliyor. Alışverişlerde kredi kartı, havale, EFT ya da kapıda ödeme usullerinden müşteriye uygun olanı seçiliyor. Satıştan hemen sonra gönderim için işlemler başlatılıyor.

Fidanların en iyileri ve dikime en uygun olanları seçilerek gönderim için hazırlanıyor. Yolda fazla oyalanmaması için kargo şirketlerinin hafta sonlarında çalışmayacağı hesaba katılarak hafta başında gönderim yapılıyor.

Güvenli Kargo Hizmetleri

Anlaşmalı kargo firmasının da yardımıyla her meyve fidanı yolda sarsılmadan, ters çevrilmeden ve hasar verilmeden yerine ulaştırılıyor. Bunun için fidanlar saksıya dikilerek ve suları verilerek yola çıkarılmış oluyor. Böylece yolda stres yaşamayan ve sağlığını kaybetmeyen fidanlar dikildikleri toprakta kolayca kök salıyor.

Fidanlardan herhangi bir nedenle memnun kalmayan müşterilerin bir hafta içinde iade işlemi yapması da kanuni zorunluluk olarak kabul ediliyor. Müşteri memnuniyetine verilen önem satış sonrası hizmetlerde de hissediliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı