Sponsorlu Bağlantılar

Kalitenin Önemi

Kalitenin Önemi

Türcert yetki belgesi ile verilen hizmetler sayesinde, işletmelerin gözetim işlemlerini yerine getirerek, ihtiyaç duyulan hizmetleri veriyorlar. Sektörel gözetimlerde verdikleri hizmetleri, ürün türlerine göre veriyor. Kalitenin sağlanabilmesi için öncelikle gözetimlerin eksiksiz yapılması gerekiyor. Bunun için gelen kargo, demir çelik ürünleri, gıda ürünleri, ham petrol ve petrol mamulleri, otomotiv, tarım ürünleri gibi tüm sektörel gözetimlerle ilgili hizmetleri profesyonel olarak sunuyorlar.

Sağlıklı Ürünler

Endüstriyel sektörlerde üretilen tüm ürünlerin, insan sağlığı açısından kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Kalite yönetimi işlemlerini yerine getiriyor ve üretimi yapılan ürünlerin sağlık şartlarına uygun olmasını sağlıyorlar. Firmanın hizmet türleri ve işletmelere sağladıkları standart belgelendirme işlemlerinin neler olduğunu internet sitesinde yayınlanıyor.

Farkındalık Oluşturmak

Kaliteli üretimler yapabilmek için işletmeler, bulundukları sektördeki rekabet şartlarına uymalıdır. Sağlıklı ve kaliteli üretimler yapabilmek için denetim ve denetim sonrası belgelendirme yapılmalıdır. Sertifikasyon hizmet seçenekleri ile işletmeleri, üretim, işleyiş, pazarlama sorumluluklarının belirlenmesi her türlü belgelendirmeyi yapıyorlar. Online olarak form doldurarak, firma gönderen işletmeler, istedikleri belgeye kısa sürede ulaşabiliyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı