Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Kediler

Kayıp Kediler

Kayıp hayvanlar arasında belki de bizi en fazla yoranlar kayıp kediler denilebilir. Hayvanlarımızın sadece kayıp olması değil aynı zamanda çalınması durumu ile de karşılaşmamız mümkündür. Böyle bir durumda karşılaşan kişilerin yapmaları gereken bir takım hamleler bulunmaktadır. Bu hamleler ile hayvanlarımızın bulunması daha kolay olacaktır.

Sitemiz üzerinden ilan açarak kedi ilanları vermeniz ve böylece kedilerinizin bulunmasını sağlayabilirsiniz. Sitemize üyelik oluşturulmasının ardından hemen her hangi bir prosedür olmadan ilan açmanız mümkündür. Sitemizde kayıp kedi ilanı vermenizle birlikte sosyal medya hesaplarımızda da kediniz ile ilgili ilanınız paylaşılmaktadır. Böylece sosyal medyanın da gücünü arkamıza alarak kedilerinizin bulunması sağlanmaktadır.

Kısa Zamanda Bulunun Birçok Hayvan

Sitemizi kullanarak birçok kayıp kedisi veya çalınmış olan hayvanı bulunan hayvan severler günün sonunda mutlu bir şekilde hayvanlarına kavuşmaktadır. Bu gibi bir durum ile karşılaşmanız durumunda sizlerde hayvanlarınız ile ilgili detaylı bir ilan açabilir ve sevimli dostlarınıza zaman kaybı olmadan kavuşabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı