Sponsorlu Bağlantılar

Kod Transferi

Kod Transferi

Pastebin birçok avantajı kullanıcılarına sunmaktadır. Artık kod paylaşmak ve bu paylaşım esnasında erişimi ayarlamak çok daha basit hale geldi. Erişim ayarları sistemden yapılarak, işlem gerçekleştirilebilmektedir. Şifreleme yöntemi ve kod güvenliği ile rahatça arkadaşlarınız ile kod paylaşımı yapabilirsiniz.

Sitenin Avantajları

Kod gizleme özelliğinin var olması ile birlikte kullanıcılar ziyaretçilere karşı kodları gizleyebilmektedir. Erişim olayında da istedikleri ayarlamayı yapabilmektedir. Sistem içerisinde liste dışı yapma gibi bir özellik de bulunmaktadır. Bu özelliği kullanarak yazılan kodlara bir şifre ile giriş yapmak mümkün hale gelmektedir. Böylece istenen kişiler kodlara özel şifre ile giriş yapabilecektir. Bunların dışında bir diğer avantaj da süre kod özelliğinin bulunmasıdır. Arzu ettiğiniz süre kadar kodlar görünmeye devam edecektir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı