Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik işletmelerin, kuruluşların veya kurumların kendilerini çeşitli görsellerle tanıtmalarıdır. Bu tanıtma işlemleri firmalar için önemlidir çünkü söz konusu olan bu ifade aynı zamanda firmanın duruşunu da ifade etmektedir.

Firmayı tanıtan bu ifadelerin özenli bir şekilde yapılması gereklidir çünkü bu ifadeler kurumu tanıttığı gibi kurumun hatırlanabilmesini de sağlamaktadır. Bu işlemler kaliteli, yaratıcı, farklı şekillerde tasarladığı zaman firmanın büyümesine de katkı sağlayacaktır. Bu yüzden de kurumsal kimliği oluşturmak isteyen firmaların seçimlerine dikkat etmeleri gereklidir.

Kurumsal Kimlik İçin Tek Adres Nano Medya

Kurumsal kimlik son zamanlarda artış gösteren rekabet ortamlarında, adı anılan markaların hangi kimlik ile adından söz ettirip, markasının da rekabet ortamlarında dikkat çekmesini sağlamak için gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Söz konusu olan kimlik ifadesinin yeterli ses getirebilmesi için kurumun içeriğinin anlaşılabildiği veya tasarlanan kimlik ile direk akıllara gelmesi gereklidir. Bu anlamda yaratıcı hizmetler veren kadrosu ile Nano Medya öne çıkmaktadır. Kimlik oluşumu için Nano Medya; firmalara ait olan tabelalar, antetli kağıtlar, zarflar, dosyalar, sertifikalar, broşürler, reklamlar, kataloglar, fuarlar ve gerekli görülen bu ve benzeri araçları ve alanları en iyi şekilde kullanmaya çalışmaktadırlar.

Kurumlar için oluşturulması istenilen kimlikler için belirli aşamalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu aşamaların her biri faklı öneme sahip olduğu için her bir aşamasını dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereklidir. Gerçekleştirilmesi gereken aşamalar ise aşağıdaki gibidir;

  • Tasarım süreci başlamadan önce yapılması gereken işlemlerin belirlenmesi aşaması
  • Zamanlama aşaması
  • Sunum aşaması
  • Düzeltme aşaması
  • Onaylanan tasarımın basılması ve yayınlanması aşaması

Tüm Branşları İçinde Barındıran Nano Medya Tercih Etmeniz İçin En Büyük Neden!

Kurumsal kimlik firmaların kuruluş aşamasından hemen sonra oluşturulmalıdır ancak profesyonel bir şekilde oluşturulmuş olmasına dikkat edilmelidir. Profesyonel bir şekilde oluşturulmaları firmaların sektörde en hızlı şekilde büyüme göstermelerini sağlamaya çalışmaktadır.

Nano Medya kimlik oluşumunu profesyonel bir şekilde oluşturmak istemektedir. Bu yüzden de diğer ajanslardan farklı hizmetler vermeye çalışmaktadır. Verdiği hizmetlerden en dikkat çekici olanın her branşa hitap ediyor olması düşünülmektedir. Bunun şekilde hizmet vermesinin sebebi ise hem ajansın daha büyük işler yapmasının istenmesi hem de hizmet alacak firmaların her branşta en iyi hizmet alabilecekleri bir ajansla çalışmalarını sağlamaktır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı