Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Markalama

Lazer Markalama

Endüstriyel alanda faaliyet göstermekte olan firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak, lazer markalama cihazlarının imalatını yapan Vizyonjet, birçok şirketin çözüm ortağı oluyor. Firma, her aşamada müşterisine destek oluyor. İlk adımda, müşterisinin ihtiyacını tespit ediyor. İkinci aşamada, kurulum ve eğitim veriyor. Bunun ardından 7/24 canlı destek ile müşterisinin her an yanında oluyor.

Markalama Cihazları İmalatı

Firma; Lazer, İnkjet, Termal İnkjet, Nokta Vuruşlu Markalama cihazlarının imalatını yapıyor. Firma, %100 yerli üretim ve yerli yazılımla müşterisine çözüm sunuyor. Müşteriler, tarih kodlama konusunda firmadan hizmet alabildikleri gibi aynı zamanda inkjet kodlama makinesi için de firmadan hizmet alabiliyorlar. Müşteriler, firmanın web sitesine girdiklerinde, firmanın uzman kadrosuyla iletişim kurarak, sormak istediklerini sorabiliyor ve yanıt alabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı