Gündem

Microsoft Windows 10 Pro Satın Al!

Windows 10 Pro Satın Al Nedir?

Teknolojik cihazlar, yaşamımızı kolaylaştıran unsurlardır. Cihazla üretildikten sonraki husus, kullanıcılar ile cihazlar arasında iletişimin sağlanması gerekir. Bu noktada işletim sistemleri devreye girer. İşletim sistemi; aygıt ile kullanan arasında iletişim sağlayan, kullanıcıların sistemi kontrol edebilmesini sağlayan sistem yazılımlarıdır. Microsoft’un ürettiği Windows, favori yazılımlar arasında zirvede yer alır.

Windows 10 ile popülaritesini arttıran Windows serisi, Windows 10 satın al etiketi ile pazarlanıyor. Bireysel ve kurumsal kitlelere hitap eder. 2015’te piyasaya sürüldü. Çeşitli versiyonları ile gelişimini devam ettiriyor. Windows 10 ile bilgisayar ve diğer cihazların yönetimi esnek ve kolaydır. Bireylere kişisel kullanım deneyimi sunar.

Windows 10 Nedir?

Windows 10, iş yeri ve ev ortamında yaygın olarak kullanılan bir işletim sistemidir. Yapılan araştırmalara göre her üç kişiden ikisi Windows 10’u tercih ediyor. Kapsadığı uygulama ve keşfedilmeyi bekleyen özellikleri herkesi mest ediyor. Geçmiş sürümlerde yer alan problemler Windows 10 ile bir tarih oldu. 2015 yılında piyasaya sürülen Windows 10, piyasadaki en yeni sürümdür.

Çeşitli türleri ile Windows 10, pro sürümü ile daha çok dikkat çeker. Windows 10 pro satın al sloganı ile pazarlanan pro, profesyonel özellikleri ile ön plandadır. Windows, görsel işletim sisteminin öncülerindendir. Ayrıca görsel programlama dalının da başlangıcıdır. Enterprise, education, home gibi sürümleri ile seçme alternatifi sunar.

Windows 10 ile Dokunmatik Office Nedir?

Office yazılımı, kişiler ve kurumlar için üretilen, bünyesinde hesaplama, veri tabanı, tablolama, sunum gibi işlemlerin yapılabilmesi sağlayan uygulamaların yapılmasını olanak veren yazılımların yer aldığı bir yazılım kümesidir. Access, Excel, Outlook, Word, PowerPoint, teams gibi farklı uygulamalar bulunur. Windows işletim sisteminin kullanıldığı her aygıtta çalışır.

Windows 10 lisans satın al ile çözülen etkinleştirme sorunu sayesinde Office dokunmatik nitelik kazandı. Dokunmatik olarak kullanılması nedeniyle her yerde istenilen zamanda Office programlarından faydalına bilinir. Ayrıca PowerPoint’ te yeni imza özelliği sayesinde kullanıcılar eş zamanlı not alabilir. Excel formülleri ile tablolar ve hesaplar pratik bir şekilde yapılır. Office temin edebilmek için Microsoft’un resmî sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı