Gündem

Okulların geleceği ve yeni yarıyıla dair detaylar İzmir’de konuşulacak

Yeni nesil koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören 18 milyon öğrenci ve velinin yeni eğitim-öğretim döneminde nasıl bir yol izleyeceği belirsizliğini koruyor. İkinci dalga endişesi, uzaktan eğitimin nasıl yürütüleceği, özel okulların durumu ve öğrenci-öğretmen ilişkisi ise okulların geleceği noktasında pek çok soru işaretini zihinlere getiriyor.

Gelecek dönemde yeni eğitim modeli, uygulama yöntemleri ve okulların nasıl bir hale bürüneceğine dair tüm merak edilenler YÖM Özel Biryer Okulları tarafından düzenlenecek “Eğitimde Yeni Norm Arayışları” adlı söyleşide irdelenecek. 15 Ağustos 2020 Cumartesi saat 20.00’da İzmir Güzelbahçe’deki YÖM Özel BirYer Okulları yerleşkesinde düzenlenecek etkinliğe; eğitimin iki duayen ismi YÖM Okulları Kurucusu Kayhan Karlı ile Akademisyen Uğur Batı katılacak. Söyleşide hem yeni dönem eğitim sistemi tartışılacak hem de velilerin soru işaretleri giderilecek.

Etkinliğe katılım için [email protected] adresine mail atabilir ya da 0544 494 19 37 telefon numarasından kayıt yaptırabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı