Gündem

Parça Bez

Endüstri sektöründe kullanılan parça bez el ve makine silmek için kullanılmaktadır.

Tamamen emicidir ve herhangi bir kimyasal boya, tüy bırakmayan özelliktedir. Özel ölçüler ile kesilmişlerdir. Tamamı ile pamuklu olan bezler temizlik amacınıza uygun olarak iyi bir performans ile iyi bir temizlik sağlar.

Pamuklu bez dışında penye bez de mevcuttur. Penye bezler pamuklu veya pamuksuzdur, tamamen yağ ve su emici özelliğe sahiptir. Boya maddeleri, toz, yağ gibi yabancı maddeleri temizlenen alanda bırakmaz. Penye bez özellikle iş makinesi gibi endüstriyel makinelerin tamir edildiği yerlerde kullanılır. Satın alındıktan sonra iadesi olabilen ürünlerdir.

Parça Bez İmalatı

Tekstil sektöründe kumaşlar kesilip biçildikten sonra artan kumaşlar alınır. Parça Bez imalatı denildiğinde, arta kalan kumaşlar özelliklerine göre ayrıştırılıp ilgili sektörlerde temizlik bezi olarak kullanılır. Önce polyester veya pamuklu olarak bezler gruplanır. Hangi ölçüde istiyor iseniz ona göre kesilir. İstediğiniz kiloda paketleme yapılır.

Hidroklift ve boya işi ile uğraşanlar için ise uygun içerikte özel kumaşlar hazırlanır. Yine mermer ve kalıp işi ile uğraşanlar için de uygun özellikte bezler satılmaktadır. Sanayi tipi malzemeler her zaman bulunamadığından özellikle parça bezler sıklıkla tükenir. Bu sebeple kullanılacak olan sektöre göre en iyi çalışma sonucunu getirecek bezler üretilir ve uygun fiyatlar ile satılır. İyi bir ambalajlama ile ve istediğiniz miktarda bez satılmaktadır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı