Sponsorlu Bağlantılar

Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

Tiny house sizler için unutulmaz bir yaşamın penceresini aralıyor. Çok zengin seçeneklerden oluşan sayısız tiny house modelini kolayca bulabilir, bütçenize en uygunu tercih edebilirsiniz. Farklı ev çözümleri olarak adlandırılan mobil evler, severek kullanabileceğiniz ayrıcalıklardan oluşuyor. Doğanın eşsiz güzelliklerini tüm detayları ile keşfetmeye ne dersiniz? Tiny house ile tüm ege ve bölgesinde ailecek gezintiye çıkabilir ve gönlünüzce konaklama imkânı bulabilirsiniz. Seçeneklerden her biri farklı detayları içine alıyor. Bütçenizi zorlamayacak farklılıklar ile sizlerde tatil rotanızı istediğimiz yöne Ege tiny house modelleri ile çevirebilirsiniz. Keyifli tatilin yeni şekli tekerlekli evler oluyor.

Tiny House Firması
Tiny house iç tasarımı ile ideal bir yaşamın fırsatlarını sonuna kadar sunuyor. İster çekirdek aile isterseniz kalabalık bir aile olarak tercih edilebilecek özelliklerden oluşuyor. Dayanıklı mini ev konsepti olarak Tiny house ev seçenekleri firmamız tarafından tüm ege bölgesine teslim ediliyor. Sadece ege ile sınırlı kalmayan hizmet ağımız Türkiye’nin birçok iline sorunsuz bir şekilde ulaştırılıyor. Taşınabilir ev, istenilen arsa noktasına zaman kaybetmeden konumlandırılabiliyor. En temel ihtiyaçlarını içine alarak sizlere modern ve konforlu bir konaklama ayrıcalığı sunuyor.

Tiny House Özellikleri
Tiny house tekerlekli ve sabitlenebilir seçeneklere sahiptir. Plaka ve ruhsat alınması istenen arazi üzerine kurulabilmesi için yeterlidir. Yasal prosedürler firmamızın deneyimli ekibi tarafından yerine getirilir.

Tiny House Görünümü
Tiny house küçük ev görünümü, tıpkı mini villa konseptine sahip. Oldukça yenilikçi bir dış tasarım ile görenlerin dikkatini kolayca üzerine çekebiliyor. Sahip olduğu eklentiler hem kullanım pratikliği sağlıyor hem de aynı zamanda sizlerin memnuniyetini kazanabiliyor.

Kaynak: https://peratinyhouse.com

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı