Sponsorlu Bağlantılar

Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Önleyici ve koruyucu davranışların olması, ruh sağlığının korunması için hizmet veren kişilerdir. Kişilerde dikkat eksikliği gibi birçok alanda hizmet veren eğitimli kişilerdir. Psikolojik danışmanlar hasta kişilere rehberlik hizmeti vererek tedavi edilmesini sağlar.

Psikolojik danışmanlık hasta kişilerin kendi ile ve çevresi ile barışık olması, kendini ve çevresini tanımasını, anlamasını sağlamakta oldukça etkili bir yöntem olmakla birlikte tedavi edilmesi de danışmanlar tarafından oldukça kolay olur.

Psikolojik Danışmanlık Kimler Tarafından Kimlere Verilir?

Eğitimli danışman kişiler tarafından psikolojik danışmanlık ruhen kendisini iyi hissetmeyen, intihara teşebbüs edebilecek ya da başkasına zarar verebileceği düşünülen ve bu durumlarda olduğu gibi, birçok farklı durumda kişinin kendi isteğiyle yardım almak isteyen kişilere verilir.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı