Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle

Puzzle

Eğlenceli şekilde vakit geçirmek için birçok insan puzzle gibi oyunları oynamayı tercih ediyor. Özellikle çocuklar puzzle üzerindeki parçaları bir araya getirmekten büyük keyif alabiliyorlar. Bu durum onların zihinsel beceri ve koordinasyonlarını da geliştirmeye yardımcı olabiliyor.

Bu site üzerinde birbirinden farklı modellerde puzzle oyunlarının satışı yapılıyor. Geometrik şekilli, uzay temalı veya çiçek desenli tasarımlarıyla rahatça ilgili puzzle ürünleri arasından seçimler yapılabiliyor.

Oyuncak Araçlar

Oyuncak araçlar çocuklar için en vazgeçilmez ürün seçenekleri arasında yer alır. Bruder markalı oyuncak tasarımları hem kalitesi ve hem de güzel niteliğiyle kendisini öne çıkarıyor. Bu sitede bu markaya ait kamyon, buldozer, biçer döver modelinde birçok oyuncağın satışı yapılıyor. Çocukların keyifle oynayacağı bu oyuncakları sizler de kolayca temin edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Oyuncaklar

Bu site üzerinde Pilsan oyuncak markalı veya diğer markalara ait çeşitli türdeki oyuncaklar oldukça uygun fiyatlardan satın alınabiliyor. Birçok üründe %40’lara varan indirimler yer alıyor. Satın alınan eğitici oyuncaklarla çocuklar bilişsel yeteneklerini geliştirme şansını elde edebiliyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı