Sponsorlu Bağlantılar

Sait Döner Hazır Döner Hizmeti

Sait Döner Hazır Döner Hizmeti

Gıda sektörüne üzerine çalışan ve bu sektörde döner ve İskender üzerine önemli bir isme sahip firmamız işin mutfağından gelen uzman personelleriyle büyüme hedefine hız kesmeden devam etmektedir. Yüksek kapasiteli hazır döner depo ve tesisleri ile Türkiye’nin her noktasındaki şubeler güven ve hijyen içinde ürünleri göndermekteyiz. İşletme açmak istiyorsunuz ama daha düşük sermaye ve ürün ağı konusunda zayıf bir portföyünüz varsa hiç endişelenmeyin. Firmamız ülkemizin  her noktasında şube açarak büyümeyi  hedeflemektedir. Daha düşük sermeye ile daha büyük potansiyele sahip bir işletme sahibi olabilirsiniz. Şubelerimize lojistik, eğitim, ürün ve insan kaynakları gibi en temel konularda sınırsız destek vermekteyiz

Sil Baştan İşletme Açma Riski

En baştan bir işletme açmak çok büyük riskleri de beraberinde getirmektedir. Öncelikle daha büyük bir sermaye gerektirir. Sıfırdan üretim hattı ve ürün ağı kurmak oldukça zahmetli ve zaman kaybına neden olabilir. Personelleri eğitmek ve test edilmemiş vizyon ve hedefleri belirlemek başarıya ulaşma noktasında yetersiz kalabilir. Sıfırdan bir marka kurmak ve konsept belirlemek hem yorucu hem de sonucu belli olmayan bir yolculuktur. Tüm bunların yerine franchise almak en büyük kolaylıktır. Tüm fonksiyonları hazır kurulu bir düzeni işletmenize entegre ederek sizlere hazır müşteri potansiyeli ve çalışma ortamı sunmaktayız. Oldukça uygun fiyata işletmenizin tüm fonksiyonlarını tamamlayabilirsiniz.  0212 323 16 86 hattan bizleri arayarak en detaylı bilgileri kolayca alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı