Sponsorlu Bağlantılar

Silivri Psikolog

Silivri Psikolog

İnsanların psikolojik sağlığını korumayı ilke edinen bu merkez, farklı psikoterapi yöntemleri ile sınırsız hizmetlerine devam etmektedir. Deneyimli psikologları ile güven verir ve tüm sorunları belirli sistemlere göre çözer. Etik değerler sayesinde her birey buradan daha sağlıklı ayrılıyor. Online psikolog hizmetleri de kesintisiz olarak verilmektedir.

Silivri psikolog için sadece online siteye giriş yaparak randevu almanız yeterlidir. Yapılan değerlendirmeler ve ön çalışmalar sonucunda her türlü psikolojik rahatsızlıklar giderilmektedir. Uzman psikologlar, terapi aşamasında “gizlilik” ilkesine bağlı kalırlar. Silivri psikoloğu talepleriniz en kısa sürede değerlendirilecektir. Çocuklara ve ergenlere, bireysel, kurumsal, grup ve ebeveynlere yönelik danışmanlık hizmetleri hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak verilebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı