Sponsorlu Bağlantılar

Silkroad Server Kurulum

Silkroad Server Kurulum

Silkroad hem keyifle oynanan ve hem de para kazanma şanslarını bünyesinde barındıran bir oyundur. Oyun içerisinde çeşitli eşyaların kazanılıp bunların satılmasıyla gerçek hayatta da paralar kazanılabilir. Ancak bunun için server sistemini bilgisayara kurmak gerekir. Bu sitede Silkroad private server kurulumuyla ilgili incelikli bilgiler bulunmaktadır.

Silkroad private server tanıtım ile bunu nasıl ekonomik bir hale getireceğinizi de öğrenme şanslarınız vardır. Çünkü Silkroad tanıtım içerisinde bütçe konusuna da yakından değinilmiştir.

Silkroad Level

Online Silkroad oyununda level geçildikçe, satılabilecek daha çok eşyanın kazanılması şansları ortaya çıkar. Bunun için oyuna mbot crack kurmak gereklidir. Eğer aynı sisteme sbot crack kurulumu da yapılırsa o zaman oyunda level geçilmesi işlemi daha etkin bir şekilde yapılır. Bu sitede konuyla ilgili birçok bilgi mevcuttur.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı