Sponsorlu Bağlantılar

Sohbet Chat

Sohbet Chat

İletişimin insan yaşamı ile başlaması ve insanların gereksinimlerini karşılaması son derece önemli bir konudur. İletişim, insanlığın oluşumundan beri var olan, gelişimini sürdüren, dillere ayrılmış ve her topluma özgü bir teoridir.
İletişim sayesinde günlük ihtiyaçlarımızı görebilir ve düşüncelerimizi başkalarına iletebiliriz. Ünlü düşünürün dediği gibi; İnsan düşünen bir hayvandır. Aristoteles’e ait olan bu söz, ancak iletişimin varlığı ile hayat bulabilmektedir.

Sözlü olsun sözsüz olsun, iki kişi arasında bir iletişim ağı varsa düşüncenin önemi ortaya çıkar. Sohbet chat ağlarının geçmişten günümüze gelişimi ve insanlar arasındaki mesafelerin kısalması, işlev açısından çok yüksek potansiyele sahiptir. İnternet iletişim ağının cep telefonlarında ve tabletlerde yaygınlaşması, kullanıcıyı birçok yönden güçlendirmiştir. Sohbet etmek bu olanaklardan biridir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı