Sponsorlu Bağlantılar

Stark Chain Madencilik Sistemi

Stark Chain Madencilik Sistemi

Stark madencilik sistemi, madencilik yapmak isteyen herkesin, kolay bir kullanıma sahip olması hedeflenerek tasarlanmıştır. Stark’ın sahip olduğu Proof of Active algoritması, yani benzersiz dağıtım algoritması sayesinde ,bu konuda herhangi bir bilgisi olmayanlar bile kolaylıkla Stark Chain madenciliği yapabilirler.

Bireysel Madencilik

Bireysel madencilik ile kendisine ait bilgisayarı bulunan herkes madencilik yapabilir. Bilgisayarın 7/24 açık ve online olmasının yanı sıra, web3 servis sağlayıcısında kayıt oluşturulması ve cüzdan içerisinde ETH bulunması halinde kolaylıkla madencilik yapılabilir.

Havuz Madenciliği

Havuz madenciliği ise şahsına ait bir bilgisayarı bulunmayan ve sunucu kiralamak istemeyenlerin yanı sıra güncel takip yapmak istemeyen kişiler için hazırlanmıştır. Havuz desteği bulunan firmalarda kendilerine ait havuzlarını oluşturabilen madenciler, üretim güçlerinde de artış sağlayabilirler. Ayrıca havuz madenciliğinde, cüzdan içerisinde ETH bulundurulmasına ve web3 servis sağlayıcısına kaydolmaya gerek yoktur.

Ayrıca kullanıcılar, Stark Chain özelikleri arasında en üst sıralarda gösterilen Memo Wallet ile de açık veya şifreli olmak üzere istedikleri biçimde para gönderebilirler.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı