Sponsorlu Bağlantılar

Sunucunu Kendin Yapılandır

Sunucunu Kendin Yapılandır

Web sitelerinin yapılarına göre sunucu hizmeti veriyorlar. Her kullanıcı hosting hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Firma bu hizmet seçeneklerini sunarken, web sitesi üzerinden müşterilerinin kendi sunucularını yapılandırmalarını sağlıyor. Vds satın al paketlerinden birisini seçen kullanıcılar, sipariş detaylarını ürün, alan adı, yapılandırma, görüntüleme, tamamlama işlem adımlarını yaparak oluşturabiliyor. Seçilen her ürün ve özellik için farklı fiyat seçenekleri olduğu için sitenize göre en uygun fiyatlı sunucu paketini kendiniz hazırlayabiliyorsunuz. Sunulan seçenekler ile sunucu özelliklerini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

İşletim Sistemi Seçimi

Sunucu satın alma işlemlerini yaparlar, ayarlanabilen seçenekler bölümünde, işletim sistemi, yedekleme, kontrol paneli, koruma hizmetleri, destek hizmetleri gibi birçok seçenek sunuyorlar. Her web sitesi sahibi, web sitesinin yayınlanacağı işletim sistemi seçimini yapabiliyor. Reseller hosting seçeneklerinde, gelişmiş teknoloji sistemlerini sunuyorlar ve verilen hizmetlerin kalitesini artırıyorlar. Sunucu seçimi öncesinde, isteyenler, firma web sitesinde yer alan iletişim bölümünden merak ettikleri soruları sorarak, istedikleri cevapları alabiliyorlar. Müşteri hizmetleri desteği ile tüm müşterilerine her türlü bilgilendirmeyi yapıyor, sistem özellikleri hakkında bilgi veriyorlar.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı