Sponsorlu Bağlantılar

Temizlik Şirketleri ve Hizmetleri

Temizlik Şirketleri ve Hizmetleri

Ev Temizliği yapmakta olan firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Günlük, haftalık veya aylık olarak bu hizmet alınabildiği gibi tek seferlik olarak da bu hizmet verilmektedir. Ev temizliği hizmetinin yaygınlaşması ile birlikte uzun bir zamandan beri Ofis Temizliği hizmeti de verilmektedir. Bu hizmet için de aynı şartlar ve koşullar bulunmaktadır. TG Mobil firmasının vermiş olduğu kurumsal hizmet ile hizmet kalitesi oldukça üst seviyeye çekilmiştir. Ofis temizliği ve dezenfektasyon noktasında başarılı bir şekilde verilen hizmet aynı şekilde boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik ,  halı koltuk temizliği noktasında da devam ettirilmektedir.

Kaliteli Hizmet

Dezenfektasyon Hizmeti noktasında da firmanın vermiş olduğu hizmet Anadolu sigorta güvencesinde verilmekte ve aksilik bulunması durumunda ödeme müşteriye talep etmesi durumunda yapılmaktadır. Vodafone ile iş ortaklığı ile birlikte uzun bir süreden bu yana hizmet vermekte olan firma başarılı çalışmaları ile yoluna kaldığı yerden devam etmektedir. Hizmet kalitesinden birçok kişi memnuniyetle bahsetmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı