Sponsorlu Bağlantılar

Tente Yapımı

Tente Yapımı

Tenteler, konutlar olsun, işletmeler olsun çok alanda, büyük fayda sağlamaktadır. Uygun alanlara kurulduğunda konutları ve işletmeleri her türlü olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. İzmir tente yılların tecrübesi ile birçok yerde hizmet vermektedir. Uzun yıllar kaliteli işçilik ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Verilen Hizmetler

Firma 81 ile hizmet sunmaktadır. İste sıfır isterse ikinci el ürün olsun garanti kapsamındadır. Ödemeler kredi kartı ya da peşin olarak verilebilmektedir. Birçok tente modeline 5 yıl bir garanti ile sahip olabilirsiniz. Kaliteli ürünler ile amaca hizmet etmektedir.

35 yıllık bir geçmişe sahip firma birçok başarıya imza atmıştır. Geniş kullanım alanına sahip modern ürünler ile yıllardır hizmetlerini birçok noktaya götürmektedir. Üretilen ürünler birçok firma tarafından da tercih edilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı